OTVÁRAME BRÁNY

Pridaj sa k otvorenej SUXA komunite

Pre dizajnérov, produktových manažérov, kreatívcov, lídrov a všetkých ďalších, ktorí chcú pozdvihnúť úroveň UX na Slovensku.

V SUXA komunite spoznáš najšikovnejších ľudí na slovenskej UX scéne, získaš podporu vo vzdelávaní a priestor pre inšpiráciu či nadväzovanie nových spoluprác. Sme otvorení každému, komu záleží na zlepšovaní zákazníckeho zážitku: dizajnérom, produktovým manažérom, kreatívcom, lídrom a všetkým ďalším, ktorí chcú pozdvihnúť úroveň UX na Slovensku.

ZAREGISTROVAŤ SA
Členstvo je spoplatnené sumou 5 EUR / rok
Ak sa zaregistruješ a zaplatíš členské do konca
roka 2023, členské ti platí až do 31.12 2024.

Čo v komunite nájdeš?

1. Sieť vzácnych kontaktov

Na Slacku či osobných stretnutiach spoznáš najlepšie slovenské dizajnérky a dizajnérov, ale aj ľudí z firiem, neziskoviek či štátnych organizácií. Na Slite zas uvidíš zoznam všetkých členov SUXA. Táto sieť kontaktov už mnohým z nás otvorila dvere k vzácnym príležitostiam.

2. Konzultácie s top slovenskými talentmi

Kedykoľvek môžeš poprosiť o radu ochotné a šikovné dizajnérky a dizajnérov z prestížnych slovenských firiem. Či už chceš začať kariéru v UX, potrebuješ spätnú väzbu na dizajn alebo sa skrátka potrebuješ poradiť, medzi nami nájdeš desiatky ochotných parťákov.

3. Ponuky práce aj menších projektov

Jedným z našich cieľov je spájať (budúcich) dizajnérov s firmami, ktoré ich potrebujú. Zdieľame si ponuky práce, na ktoré sme narazili a ponúkame si spolupráce na menších projektoch. Kto hľadá alebo má priestor pomôcť, začína práve tu.

4. Pozvánky na podujatia a aktivity

Členovia SUXA dostávajú VIP pozvánky na všetky dôležité podujatia na slovenskej UX scéne od väčších konferencií až po neformálne UX pivká. Získaš tu nielen skvelé pracovné kontakty, ale aj nových kamošov.

5. Priestor pre naberanie skúseností

Najaktívnejší členovia SUXA sa podieľajú napríklad na organizovaní World Usability Day či príprave webov, aký práve čítaš. Ak sa k nim chceš pridať, budeme radi. A ak chceš začať hneď, stačí napísať na hello@suxa.sk :)

6. Granty na tvoje nápady

SUXA pravidelne udeľuje granty na najlepšie nápady z komunity. Okrem finančného príspevku vieme tiež pomôcť s propagáciou či inými aktivitami. Stačí napísať a predať svoj nápad ostatným.

7. Kandidatúra a rozhodovanie o budúcnosti SUXA

Každý člen má možnosť aktívne ovplyvniť budúce profilovanie celej asociácie či kandidovať na jej kľúčové funkcie. Komunita je otvorená novým ľuďom, novým nápadom a novej energii. Budeme radi, keď sa zapojíš a prinesieš k nám nový vietor do plachiet.

Ako komunita funguje?

SUXA komunita komunikuje hlavne na SUXA Slacku, kde jej aktívni členovia zdieľajú tipy či skúsenosti a organizujú spoločné aktivity. V každom kanáli nájdeš niečo nové: skvelú sieť kontaktov na šikovných ľudí a progresívne firmy, príležitosti na stretnutie a vzdelávanie, ale aj projekty alebo rovno novú kariéru. Okrem toho udržiavame aj SUXA Slite, na ktorom sa dočítaš všetko o SUXA ako je napríklad zoznam členov či informácie o grantoch, ktoré udeľujeme dobrým nápadom.

Čo sme spolu dosiahli

V SUXA sme hrdí na to, že každý jeden člen prináša komunite hodnotu a inšpiráciu. Za roky svojej existencie sa nám podarilo pomôcť odštartovať desiatky kariér, vzdelať obrovské množstvo ľudí, nadviazať skvelé spolupráce a spoločne pozdvihnúť úroveň UX dizajnu na Slovensku.

32

členov

7

rokov
fungovania

20

zrealizovaných
kurzov

32

zorganizovaných
podujatí

50

neformálnych
stretnutí

Najčastejšie otázky