Úvod do UX dizajnu

Úvod do UX dizajnu je kurz, ktorý ťa zorientuje v základoch UX dizajnérskych metód, otvorí ti dvere do komunity a pomôže ti uplatniť UX dizajn v tíme, v premýšľaní alebo v kariére.

Ďalší termín kurzu je 27.11.
Cena 499€.

V prípade záujmu o kurz, vyplňte formulár nižšie.

8 večerných lekcií, špičkoví lektori

Kurz je vynikajúcim a jednoduchým prvým krokom na tvojej ceste za dizajnovým premýšľaním. Je praktický a prevedú ťa ním tí najlepší slovenskí UX experti, ktorí ti zodpovedia akékoľvek otázky počas kurzu alebo po ňom.

Dokopy ťa čaká 8 večerných lekcií, na ktorých sa zoznámiš s prierezom tém od základnej teórie a prieskumu cez po informačnú architektúru a obsah až po prototypovanie a testovanie. Celý kurz trvá mesiac a zvládneš ho popri škole alebo fulltime práci.

Na konci získaš certifikát, priestor na konzultácie a otvorené dvere k ďalším možnostiam vzdelávania sa a naberania skúseností.

Skvelý štart do UX

Úvod do UX dizajnu absolvovali už stovky spokojných študentov. Či už chceš odštartovať novú kariéru alebo začať budovať UX mindset v korporátnom tíme, tento kurz ti pomôže nájsť cestu.

Prehľad v metódach a prístupoch

Zoznámiš sa so základnými UX dizajnovými metódami a vyskúšaš si ich v praxi. Zorientuješ sa v prístupoch, termínoch a zistíš, na čo sa chceš zamerať.

Najlepší UX lektori na Slovensku

Kurz vedie slovenská UX dizajnérska špička. Každý lektor je expertom na iný aspekt UX dizajnu, takže získaš prístup k pohľadom a skúsenostiam na celej škále odbornosti.

Praktické cvičenia a zadania

V praxi si prejdeš všetkými fázami dizajnového procesu. V praktických zadaniach si vyskúšaš zákaznícky prieskum, ideáciu, prácu s obsahom, prototypovanie aj testovanie.

Certifikát od Slovenskej UX Asociácie

SUXA (Slovenská User Experience Asociácia) je najväčšou slovenskou autoritou v oblasti UX dizajnu a jej certifikát ti otvorí dvere do prestížnych firiem.

Obsah kurzu

Pre koho je kurz určený?

Kurz je ideálny pre začiatočníkov, ktorí nemajú s UX dizajnom žiadnu skúsenosť. Najviac sa hodí, ak:

Cena

Úvod do UX dizajnu zahŕňa:

VYPLNIŤ FORMULÁR

Kurz stojí 499 EUR, ktoré zaplatíš kartou/na faktúru alebo na splátky.

Kurzom ťa budú sprevádzať skúsení lektori z prestížnych firiem

Otvor si dvere do komunity

Tento kurz je len jednou z množstva aktivít SUXA, Slovenskej User Experience Asociácie, ktorá združuje komunitu slovenských UX nadšencov a špecialistov z množstva rôznych odvetví, firiem a špecializácií.

Budeš sa učiť od ľudí, ktorí s tebou budú zdieľať to najpodstatnejšie, čo sa za roky v praxi naučili. Pričuchneš k najnovším metódam a prípadovým štúdiám a získaš otvorené dvere do komunity, v ktorej sa stále niečo deje.

FAQ

Kde sa kurz uskutočuje?

Online, cez Google Meet.

Je kurz časovo náročný?

Kurz trvá 4 týždne a prebieha v podvečerných hodinách od 17:00 do 20:00 (pondelky & stredy). Kurz je nastavený tak, aby si ho v pohode stíhal/a aj popri práci/štúdiu, či rodine.

Pre koho je kurz určený?

Tento kurz je rovnako vhodný pre začiatočníkov v oblasti UX, ako aj pre ľudí s istými poznatkami. Kým tí menej skúsení si objasnia základy, tým, ktorí sú v téme už doma, pomôže vyjasniť pojmy a postupy v oblasti UX.

Aké sú moje možnosti platby?

Kurz môžeš platiť priamo jednorazovo kartou, či prevodom (vystavíme ti faktúru na uhradenie), alebo si to celé môžeš rozdeliť na splátky.

Získam certifikát o absolvovaní kurzu?

Áno :) Po úspešnom absolvovaní všetkých workshopov a prednášok získaš certifikát o absovovaní kurzu v PDF-ku.

Je počet účastníkov kurzu nejakým spôsobom obmedzený?

Áno, počet miest na kurz je limitovaný na max. 15 účastníkov. Je to preto, aby sa mentor reálne dokázal venovať každému z účastníkov kurzu osobne.